המדריך לתמחור סרטי תדמית

January 11, 2014

המדריך לתמחור סרטי תדמית

 

בשוק בישראל קשה להבין ולהתמצא במחירים ובאיכויות של סרטי תדמית. ניתן למצוא סרטי תדמית במחירים זולים מאוד (אפילו ניתן למצוא ב-500 שקלים) ועד טווחי מחירים של שש ספרות ואף יותר.

ברשימה זו נחלק את סרטי התדמית לקבוצות ונסביר את ההבדל בינהן: נעשה מעט סדר ונסביר מדוע יש פערים הבדלים במחירי סרטי התדמית ומה היתרונות  קבוצה:

 

הקבוצה הראשונה (99 - 1000 שקלים)

 

את הקבוצה הזו לא נשפוט מיד, ונכנה אותם בשם: החובבנים.

מן הסתם נתקלתם עד היום בסרטוני תדמית הזולים באופן מעורר חשד, ולצערכם נוסיף ונאמר - שבצדק. לרוב העבודות בטווחי המחירים האלה מאורגנות על ידי חובבנים (חלקם אומנם נחמדים מאוד אבל עדיין חובבנים). וקבוצה זו לרוב נטולת ציוד צילום מקצועי. אם תביטו בסרטי תדמית במחירים הללו - הם ללא תסריט או קונספט מוגדר, עבודת עריכה לא חלקה, וצילום לא יציב.

ולכן, אם התקציב שלכם מוגבל במאות שקלים, היינו ממליצים לצלם בעצמכם ולהשתמש בתוכנות חינמיות כמו MOVIE MAKER כי חבל על הכסף שלכם. 

 

 

הקבוצה השניה  (1000-5000 שקלים)

 

בקבוצה זו תוכלו למצוא בעלי מקצוע, עם ציוד טוב, ידע ויכולות. לרוב סרטוני התדמית בטווח המחירים הללו, הם סרטוני אווירה, זאת משום שלא מעורבים בעלי מקצוע נוספים כמו אנשי סאונד, גרפיקאים, אנימטורים וכו.

 

 

הקבוצה השלישית  ( 5000-10000 שקלים )

 

בקבוצה זו תוכלו למצוא סרטי תדמית מקצועיים, סרטי התדמית יהיו עם תסריט קריאייטיבי, סאונד מקצועי, אנימציה, תאורה וציוד צילום מתקדם. (קריין, גרין סקרין, דולי ועוד)

המחיר עצמו לרוב נקבע על פי משך זמן הסרט, מספר אנשי המקצוע המעורבים, ושעות ההפקה.

כשאתם רוצים סרט תדמית שיעביר מסר בצורה מקצועית, ברורה, ובמחיר סביר - זו הקבוצה המתבקשת.

 

 

הקבוצה הרביעית ( מעל 10,000 )

 

סרטי תדמית יוקרתיים למותגי ענק, ההפקה מכילה אנשי מקצוע רבים, כולל שחקים וניצבים. לרוב, הפקות אלה יעשו על-ידי משרדי פרסום גדולים, ולעתים בינלאומיים.

 

 

 

המדריך לסרט הסברה אפקטיבי

Please reload

טכניקות פשוטות שיביאו לכם לקוחות חדשים

July 2, 2014

1/2
Please reload

פוסטים נוספים

June 7, 2014

Please reload

חיפוש לפי תגיות
Please reload

עקבו אחרינו
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic