אנימציה

January 28, 2014

מה ההבדל בין הסוגים של סרטי אנימציה השונים?

 

 יש מגוון רחב של סרטי אנימציה והשימוש בהם הוא מאוד נפוץ, האנימציה מאפשרת  להעביר מידע רב בסרט שלך ומאפשרת ויזואליות שונה מעניינת, אומנותית ומראה חשיבה יצירתית ו"מחוץ לקופסא"

שכיום  ניתן לשלב כל סוג של אנימציה ולהפיח חיים ותנועה בכל סרט תדמית שייצור עבורך.

ישנם סוגי אנימציה שונים וכאן נסביר על העיקרים מבניהם:

 

1. אנימציה קלאסית ודו מימדית

 

אנימציה זו  שמצויירת תמונה אחרי תמונה . כל תמונה באנימציה זו מצויירת בנפרד ושמחברים את כל התמונות אחת אחרי השניה,  נוצרת האנימציה. אנימצית "פלאש" היא תוכנה שנתנה תמיכה לאנימטורים ולקצר את תהליכי העבודה של אנימציה הקלאסית, ומאפשרת לייצר עבודה מקצועית בפחות זמן.

 

2. אנימציית סטופ-מושיין

 

 יש הקוראים גם לאנימציה זו "פיקסלציה"

הטכניקה הזאת של האנימציה נעשית באמצעות חומרים אמיתיים, על ידי צילום סטילס של "פריימים" - החפץ או את האובייקט שלו אנו רוצים לעשות את ההנפשה, וכל פעם מזיזים את החפץ ושוב מצלמים וכך נוצרת תנועה לחפצים אמיתיים, דמויות , בובות ועוד. בעשור האחרון יצאו  סרטי קולנוע רבים שהשתמשו בטכניקת האנימציה של "סטופ-מושיין."

 

3. אנימציית תלת מימד (מחשב )

 

באמצעות תוכנות מיוחדת נוצרת אנימציה תלת מימד, בעצם כמו פיסול האנימטור "ממדל" את הדמות או האובייקט ולאחר מכן עוברים לשלב הטקסטורות בו נותנים גוונים צבע וטקסטורה, ומתוך בחורים זווית מצלמה בה יצולם האובייקט ותאורה נכונה. וכמובן לבסוף הנפשת האובייקט לאנימציה.

 

4. אינפוגרפיקה

 

לאחרונה סרט תדמית העונה לשם - " אינפוגרפיקה " תופס מקום חשוב בסרטי התדמית כך שכל חברה או עסק המנסים להעביר מידע רב לצופים בלי לשעמם אותם משתמשים בסרט תדמית אינפוגרפיקה. בסרטים אלו בדרך כלל ישנו קריין מקצועי שמקריין את הסרט ובנוסף מופיעים דמויות מצויירות ברמה בסיסית ונקייה, ויוצרים להם תנועה של אנימציה קלילה כך שהאנימציה ממחישה את הקריינות 

המדריך לסרט הסברה אפקטיבי

Please reload

טכניקות פשוטות שיביאו לכם לקוחות חדשים

July 2, 2014

1/2
Please reload

פוסטים נוספים

June 7, 2014

Please reload

חיפוש לפי תגיות
Please reload