סרט תדמית התשובה השיווקית המנצחת

February 25, 2014

 

כל בעל עסק יודע שאנשי מכירות רהוטים יעילים וחרוצים, הם דרך חשובה ויעילה להגדלת הכנסות לעסק. ואכן, בעלי עסקים מוכנים לשלם סכומים נכבדים עבור הכשרה ותשלום שוטף בכדי למשוך את אנשי המכירות חרוצים ורהוטים והמרשימים ביותר אליהם לעסק, לא פעם תמורת שכר והטבות נרחבות. ( רכב, בונוסים, קרנות, חופשות וכו' )

 

בשנים האחרונות יותר ויותר חברות מייחסות חשיבות לאתר האינטרנט שלהם כסוכן מכירות לכל דבר ועניין ומצפות מהאתר לייצר הכנסות ו"לידים" לטובת העסק. אם תגלשו בכל אתרי מכירות של החברות הגדולות והמובילות בעולם, לא תמצאו אתר אחד שבו אין סרט תדמית.

 

למה החברות הגדולות משקיעות מחשבה, משאבים ומאמצים בסרט תדמית?

 

א.סרט התדמית לעולם לא נח. הוא תמיד מוכן להסביר ללקוח בכל זמן ועת.

ב.הלקוח יכול לצפות בסרט התדמית מכל מקום, ואין ללקוח שום סיבה לדחות או לבטל את הפגישה.

ג.הלקוח צופה בסרט מרצונו החופשי, כי הוא בחר לעשות זאת, כך שהוא מראש מעוניין במוצר או       בשירות שיש לכם להציע.

ד.סרט התדמית לעולם לא שוכח חלקים או פרטים חשובים מ" פיץ' " המכירה. ואם משהו לא מובן ללקוח הוא יכול  לחזור ולראות מהנקודה שבו הוא איבד ריכוז.

ה.סרט תדמית מכיל עזרים ויזואלים כמו מוסיקה, קריין, ואמצעים נוספים שעוזרים ללקוח לשמור על רמת עניין גבוה  דבר העשוי לתרום לתחושות חיוביות כלפי המוצר או השירות המוצעים.

 

כל הסיבות הללו ועוד, מסבירות בקצרה את חשיבותו של סרט התדמית לעסק שלכם ולכן היינו ממליצים לכם לעשות את מה שהחברות המובילות עושות כבר שנים, וצרו לעצמכם סוכן מכירות יעיל חרוץ וממוקד. שיתרום להגדלת הרווחים.

 

 

 

המדריך לסרט הסברה אפקטיבי

Please reload

טכניקות פשוטות שיביאו לכם לקוחות חדשים

July 2, 2014

1/2
Please reload

פוסטים נוספים

June 7, 2014

Please reload

חיפוש לפי תגיות
Please reload

עקבו אחרינו
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic