פרסום וידאו אפקטיבי ברשתות חברתיות

March 31, 2014

פרסום וידאו אפקטיבי ברשתות חברתיות

 

סרטוני וידאו נחשבים לאחת התופעות הויראליות ביותר ברשת, ובמיוחד כיום כאשר פייסבוק עצמה ממקדת את מאמציה בגזרת הודיאו, ו-Youtube היא רשת חברתית לכל דבר ועניין. נשאלת השאלה כיצד הופכים את הפרסום של הסרטונים ברשתות החברתיות לאפקטיבי יותר.

 

אופטימיזציה לסרטונים ב - Youtube

 

אם יש לכם חשבון ב - Youtube אליו כבר העלתם סרטון אחד או יותר, כדאי לנצל את כל האפשרויות הגלומות בו על מנת להגיע לכמה שיותר מנויים על הערוץ. אפשרות אחת שלא כולם מכירים את היכולת להציג למי שלא מנוי סרטון טריילר. לשם זאת יש לבחור ב - "ערוץ שלי" מהתפריט המשתמש הראשי שלכם, ואז ללחוץ על אייקון העיפרון שיופיע בפינה השמאלית באותה השורה של השם שלכם, כעת בחרו ב - "ערוך את הניווט בערוץ שלי" והפעילו את האפשרות "דפדף". לאחר שתשמרו את ההגדרה הזו, תוכלו לראות סרטון ריק ועליו סימן + באמצעותו תוכלו לבחור איזה סרטון יוצר למי שאינו מנוי. כמו כן, רצוי לקשר אל הערוץ עצמו מכל סרטון שאתם מעלים דרך התיאור שלו או הוספת סימן מים על גבי הסרטון עצמו דרך:

מנהל הערוץ -> הגדרות ערוץ -> תכונות InVideo

לסיום, בחנו סרטונים של מתחרים או קולגות ולחצו על סימן הגרף מתחת לסרטון כדי לראות מהיכן הם מקבלים את מרב הצפיות שלהם, ולא פחות חשוב, באילו מילות מפתח פופולאריות הם משתמשים על מנת להפנות גולשים מהחיפוש הפנימי של יו-טיוב.

 

פרסום סרטונים בפייסבוק

 

כאשר אתם מפרסמים סרטון בפייסבוק, אתם יכולים לצרף קישור אל סרטון מי-טיוב או להעלות קטע וידאו נפרד לפייסבוק, אבל אז יהיה לכם מעט קשה יותר להטמיע אותו באתרים אחרים ברשת

(למרות שזה אפשרי). נסו לצרף לכל סרטון שאתם מעלים שורה משעשעת שתעשה "טיזינג" ותרצה לגרום לגולשים לצפות בסרטון ודרבנו אותם לשתף אותו עם אחרים.

אם אתם מעלים את הסרטון לעמוד עסקי, תוכלו לתזמן את השעה של העדכון לזמן בו רוב האוהדים שלכם נמצאים בפייסבוק (ניתן לראות את המידע הזה דרך לוח ניהול -> הצג נתוני כניסה -> פרסומים).

המדריך לסרט הסברה אפקטיבי

Please reload

טכניקות פשוטות שיביאו לכם לקוחות חדשים

July 2, 2014

1/2
Please reload

פוסטים נוספים

June 7, 2014

Please reload

חיפוש לפי תגיות
Please reload