טיפים לסרט תדמית שבאמת מוכר

April 7, 2014

10 טיפים לסרט תדמית שבאמת מוכר

 

למרות שכל אחד יכול כיום להעלות סרטון וידאו ל - Youtube או פייסבוק, האתגר האמיתי היה ונשאר יצירת סרטון איכותי שמוכר וזוכה לחשיפה גדולה, ולא כזה ששמים באתר האינטרנט של העסק ומשמש רק ליופי... להלן עשרת הטיפים החשובים ביותר שיעזרו לכם במשימה :

 

1.קריאטיביות - רצוי לחשוב על רעיון מקורי, אפילו תסריט קצר של כמה דקות ולא להסתפק בצילום פשוט של המוצר אותו אתם מוכרים או מצגת תמונות. כך תהפכו את הסרטון למשהו שאנשים באמת ירצו לשתף זה עם זה והאפקט הויראלי שלו יגדל.

 

2.טסטים - בחנו את התגובות אל הסרטון לפני עלייתו לרשת. הפידבק הזה יוכל לתת לכם רעיונות לשיפור ולשיוף הסרטון, דבר שכאשר הסרטון כבר באוויר, יותר קשה לעשות.

 

3.מקצועיות - הקפידו על שכירת צלם ועורך וידאו מקצועיים. נכון שלא מדובר בסרטון שמיועד לשידור בטלוויזיה, אבל קל מאוד להבחין בין סרטון "שבושל" באמצעים ביתיים ובין סרטון שהופק באופן מקצועי.

 

4.אותנטיות - עדיף לצלם את הסרטון בבית העסק או במקום הטבעי בו נעשה שימוש במוצר ולא להסתפק במסך כחול שברוב המקרים ניתן לזהות אותו בנקל. כמו כן, אם אתם הפרזנטורים של עצמכם, אל תשכחו להציג את עצמכם ואת התפקיד שלכם.

 

5.אופטימיזציה - ביכולתכם לשפר את החשיפה לסרטון שלכם אם תתייגו אותו במילות המפתח הנכונות / האש טאג במידה והפלטפורמה מאפשרת זו. אפשר גם לצפות בסרטונים דומים כדי ללמוד מהם.

 

6.התאמה לקהל היעד - חשבו מיהו קהל היעד העיקרי שלכם ובאיזה עולם מושגים ודימויים הוא משתמש. כאן דווקא העובדה שאתם יכולים להתמקד ולא צריכים לכוון אל המכנה המשותף הנמוך ביותר, יכולה לשמש לטובתכם.

 

7.אורך - שמרו על אורך של שתיים עד שלוש דקות לכל היותר ותכננו את החלוקה הפנימית בתוך הסרטון על מנת למנוע חריגה ממסגרת הזמן שהקצבתם. במקרה הצורך חלקו את הקמפיין שלכם לכמה סרטונים ועשו "טיזינג" בסוף של כל סרטון אל הסרטון הבא.

 

8.עודדו את הגולשים להגיב - עודדו את הגולשים להגיב לסרטון שלכם וקחו חלק פעיל בדיונים על מנת להשאיר אותו במוקד העניין שלהם.

 

9.ריבוי פלטפורמות - השתמשו בכמה שיותר פלטפורמות להפצת הסרטון גם אם הדבר אומר שתצטרכו להעלות את קובץ המקור כמה פעמיים.

 

10.נראות - הקפידו על טקסט תיאור מושקע ותמונה מקדימה מושכת. אם אתם משתמשים בפלטפורמה חברתית בה התכונות האלו לא זמינות, דאגו שהסטטוס שצמוד לסרטון יהיה מפולפל ולא יסתפק בתיאור תוכן הסרטון בצורה יבשה. (לדוגמה - "לא תאמינו איך הסרטון הזה מסתיים!").

Please reload

טכניקות פשוטות שיביאו לכם לקוחות חדשים

July 2, 2014

1/2
Please reload

פוסטים נוספים

June 7, 2014

Please reload

חיפוש לפי תגיות
Please reload