סרט מוצר

June 7, 2014

מהו סרט מוצר ולמה הוא כל כך חשוב עבורכם

 

סרט מוצר הוא סרט אשר מתאר מוצר מסוים ולרוב מופץ בתזמון עם השקת המוצר לחנויות ולרשתות השיווק. יש להדגיש כי סרט מוצר אינו בהכרח סרטון פרסומת קלאסי והוא לרוב מתאר את המוצר בצורה מפורטת יותר תוך כדי התמקדות במאפיינים השונים שלו, צילומי תקריב, קריינות מתאימה וכו'. כמו כן, הוא מעט ארוך יותר ונע לרוב בין שתיים לארבע דקות.

 

בשל תכונות אלו, סרטון מוצר יכול לתרום רבות למכירות, ובמיוחד אם הוא משולב בתוך אתר אינטרנט ונצפה על ידי גולשים שכבר התעניינו במוצר ועד כה התרשמו רק מתמונות סטטיות אשר אינן חושפות כיצד הוא עובד בפועל. הוא גם יכול להיות חלק אינטגראלי מעמוד עסקי בפייסבוק וכמובן ערוצי יו-טיוב.

 

סרט מוצר יכול להיות ויראלי

 

על הסרטון עצמו להדגיש את החדשנות של המוצר עצמו ובמה הוא שונה ממוצרים אחרים מאותה הקטגוריה בשוק. ככל שהסרטון ייטיב לעשות זאת, כך הסיכויים שהגולשים ירצו לשתף אותו עם אחרים והוא יהפוך לסרטון ויראלי גדלים. במקרים מסוימים הסרטון אינו מציג את המוצר עצמו עד לרגע הסיום, ובמקום זאת מתאר סצנה יום יומית שיכולה לקרות לכל אחד מאיתנו. מבנה זה יוצר הזדהות וסקרנות, ולכן החיבור אל קהל הצופים הוא טבעי יותר.

 

סרט מוצר ללא פשרות

 

כאשר מפיקים סרט מוצר, חשוב שלא להתפשר על איכות ההפקה : יש לבחור בחברת הפקה מקצועית שבה כל בעלי התפקידים כגון הקריין, המפיק, הצלם ואפילו העורך עוסקים אך ורק בתחום ההתמחות שלהם (לדוגמה, הצלם מתמקד בצילום ואינו משמש גם כמראיין) . למרבה הצער, ישנן חברות רבות בשוק המנסות לקצר תהליכים ולהפקיד מספר תפקידים בידיו של אותו איש מקצוע, דבר שבסופו של דבר פועל לרעתו של הלקוח וקל להבחין בזאת בסרטון הסופי.

Please reload

טכניקות פשוטות שיביאו לכם לקוחות חדשים

July 2, 2014

1/2
Please reload

פוסטים נוספים

June 7, 2014

Please reload

חיפוש לפי תגיות
Please reload