טכניקות פשוטות שיביאו לכם לקוחות חדשים

July 2, 2014

טכניקות פשוטות שיביאו לכם לקוחות חדשים

 

ישנן לא מעט דרכים להביא לקוחות חדשים אל העסק שלכם באמצעות הכלים החברתיים הזמינים כיום ברשת לכל דורש. ולעיתים השאלה החשובה ביותר איך היא משתמשים בכלי מסוים ולא בהכרח באיזה כלי משתמשים.

גולשים אוהבים דברים בחינם

הגולשים אוהבים לקבל דברים בחינם גם אם הערך שלהם כשלעצמם אינו גבוה במיוחד. ניתן לנצל זאת למשל על מנת לערוך תחרויות יצירתיות בתוך העמוד העסקי שלכם בפייסבוק. נניח שיש לכם חנות מתנות עם מחלקה לגברים (מציתים וכו'), אתם יכולים לערוך תחרות בין הגולשים ולחלק כרטיסים חינם לסרט פעולה לוהט במיוחד למי שיכתוב את הסיבה המקורית ביותר למה דווקא לו מגיע לראות את הסרט על כל אחד אחר.

חקרו את אפשרויות הפרסום בכל פלטפורמה שאתם משתמשים בה

גם רשתות הפרסום הגדולות ברשת כגון זו של גוגל ורשת הקהלים החדשה של פייסבוק שמסוגלת להפוך לחלק אינטגראלי מאפליקציות מסוימות, פותחו במטרה למשוך את תשומת ליבם של הגולשים בדרכים מתוחכמות למדי, ובתור משווקים, עליכם לדעת כיצד לנצל אותן נכון. לדוגמה, אם יש לכם עסק של מכירת מוצרים דרך האינטרנט (חנות וירטואלית), אתם יכולים ללכוד בחזרה גולשים שכבר ביקרו באתר שלכם גם כאשר הם צופים באתר אחר. טכניקה זו נקראת שיווק מחדש ואחוז הלחיצות בה גבוה פי כמה וכמה מאשר בשיטות הפרסום הקלאסיות בהן הלקוח כלל אינו מכיר אותנו.

 

הדרך הטובה ביותר להתעדכן בשינויים האחרונים היא דרך הבלוגים העסקיים למפרסמים או מסכי העזרה של המערכת.

השתמשו ברשת הקשרים שלכם

לסיום, יכול להיות שהלקוחות הבאים שלכם נמצאים דווקא בין הקולגות שלכם, ובמיוחד אם אתם עוסקים במקצוע במהלכו אתם מספקים שירותים לבעלי עסקים אחרים (B2B). כיום קל מאוד לפתח רשת של קשרים דרך רשתות חברתיות ייעודיות כמו לינקדין, פתיחת בלוג עצמאי, השתתפות בכנסים מקצועיים וכו'. בכל פוסט או סטאטוס שאתם כותבים, דאגו לשלב משהו חדשני ויוצא דופן המעיד על כך שאתם בעלי הבנה מעמיקה בתחומכם ויש לכם הרבה מה ללמד אחרים. גם אם אתם מדווחים על משהו שנכתב עליו באתרים אחרים, נסו לתת לה פרשנות משלכם עם זווית ראיה מקורית.

 

המדריך לסרט הסברה אפקטיבי

Please reload

טכניקות פשוטות שיביאו לכם לקוחות חדשים

July 2, 2014

1/2
Please reload

פוסטים נוספים

June 7, 2014

Please reload

חיפוש לפי תגיות
Please reload

עקבו אחרינו
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic