כיצד תדע שסרט התדמית שלך הצליח

September 9, 2014

כיצד תדע שסרט התדמית שלך הצליח

 

המדדים לאיכות ולהצלחה הופכים לתשלובת מעניינת בכל הנוגע לעולם הפרסום, השיווק ובניית התדמית של העסק שלכם. הסיבה היא שבעוד שאיכות בפני עצמה קשה לשפוט באופן אובייקטיבי, ברגע שהיא מוצמדת לתוצאות מדידות בשטח, ניתן לזהות אותה באופן חד משמעי.

 

שיווק, פרסום ובניית תדמית הם שלושה עולמות שונים, החופפים בנקודות שונות. בניית התדמית הינו תחום רב-גווני המקבל תמיכה ומעניק תמיכה לשיווק ולפרסום, אך הוא הקשה מכולם למדידה. בכדי לדעת כיצד לזהות הצלחה של סרטון תדמית, יש קודם לכן לזהות את עקרונות סרטון התדמית.

הכרות ראשונית הכרחית עם סרטון התדמית.

 

שלא כמו פרסומות וסרטוני שיווק, הרי שסרטון התדמית יהיה ארוך למדי, ומטרתו היא להעביר את הרעיונות העומדים מאחורי המיזם המדובר, ליצור הכרות עם המעורבים במיזם, ולהעביר רעיון בצורתו המלאה, תוך יצירת חיבור עמוק ותחושה של קשר אצל הצופה. המטרה היא רחבה, ובראשה הכותרת – יצירת תדמית חיובית.

 

בניית שם בתעשייה, כל תעשייה, הינו תהליך ארוך הדורש בנייה של אמון במותג, אמון הנשען על הרבה מעבר למוצר או השירות הספציפי. בעוד שפרסומת תנסה למכור לך מוצר כלשהו במהירות וביעילות (ואם כך תימדד באיכותה לפי העלייה בכמות המכירות שהיא עודדה), הרי שסרטוני תדמית בונים משהו יציב, עמוק ורחב יותר, מה שהופך את אתגר בדיקת ההצלחה לגדול יותר.

 

ועכשיו – למבחן המציאות

פרסומו של סרטון התדמית שלכם נעשה לרוב על-גבי רשת האינטרנט, וזאת בשונה מפרסומות הממלאות את כל ערוצי התקשורת השונים. סרטון התדמית המוצלח ביותר הוא זה שימצא את עצמו מופץ בצורה ויראלית, על ידי הקהל, ויגיע לאחוזי צפיות גבוהים במיוחד.

ברמה המיידית ניתן לבחון את הצלחתו של סרטון התדמית שלכם דווקא כמו סרטון פרסומת, כאשר המוצר הוא החברה עצמה, לא המוצר שהיא מציעה לעולם. סרטוני תדמית הם אחד הכלים השימושיים ביותר לקראת פגישה גדולה עם משקיעים, רוכשים פוטנציאלים וכיו"ב, וסרטון תדמית הנשלח לקהל יעד ממוקד ומוביל לפניות ולשיתופי פעולה הוא בהכרח סרטון שביצע את עבודתו נאמנה.

שלא כמו בפרסומות, ההצלחה של סרטון השיווק לא נמדדת בעליה מיידית ומשמעותית במכירות המוצר או השירות שאתם מספקים, אלא ביצירת שם טוב ואמין בתעשייה. במקרים האידיאלים, סרטון התדמית היצירתי והייחודי יוביל ליצירה של צימוד בין השם של המותג שלכם לבין המוצר או השירות שלכם, תהליך משמעותי ויוצא דופן בביסוס השם שלכם, והמטרה העליונה בתהליך המיתוג.

 

Please reload

טכניקות פשוטות שיביאו לכם לקוחות חדשים

July 2, 2014

1/2
Please reload

פוסטים נוספים

June 7, 2014

Please reload

חיפוש לפי תגיות
Please reload

עקבו אחרינו
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic