איך אפשר לשדרג את סרט התדמית שלכם לדור הבא של סרטי התדמית

September 16, 2014

איך אפשר לשדרג את סרט התדמית שלכם לדור הבא של סרטי התדמית

 

סרט התדמית שלכם הוא כרטיס הכניסה שלכם למשחק עם הגדולים ביותר, מרחב בו העסק שלכם מזנק צעד קדימה לקראת בנייה של קו-תדמיתי ברור, מיתוג אחיד והצהרה רחבה ביותר על מי אתם, מה אתם מביאים לעולם, ומדוע.

כמו כל מהלך עסקי, סרט תדמית יכול להיעשות בצורה טובה, או טובה יותר, כאשר הדרך הטובה ביותר המוכרת כיום להפקה של סרטון תדמית יעיל, ייצוגי ואפקטיבי היא בעזרת הטכנולוגיה של הדור הבא.

 

סרטון תדמית אינטראקטיבי – הרמה הבאה של השיווק שלכם

 

אומרים שמי שהיה שם ראשון, לקח את כל הקופה. הדבר היה נכון בימים של הבהלה לזהב, המשיך בימי התפתחות המהפכה התעשייתית, והמשיך לעולם המקוון עם ביסוס מעמדן של חנויות ווירטואליות ועסקים אינטרנטיים.

הדור הבא של סרטוני התדמית כבר כאן, ומי שמזנק על הרכבת הדוהרת עכשיו יזכה לתהילה שמגיעה עם החזון הצלול וההבנה של כיוון התנועה של השינוי בתעשייה. סרטונים אינטראקטיביים אלו מהווים את חוד החנית בעולם התדמית והמיתוג, וממנפים אפשרויות טכנולוגיות מרגשות אשר מאפשרות לנו להעמיק את מרחב היצירתיות ולהעביר את המסר שלכם לעולם בצורה חיה, חיונית ומרגשת.

אם כבר יש לכם סרטון תדמית, ניתן כיום לבצע הסבה של סרטון זה תוך מספר מהלכים פשוטים וידועים, מהלכים אשר לוקחים את הסרטון הקיים, וממנפים אותו בעזרת הטכנולוגיה והיצירתיות של אנשי הדור הבא.

 

על תהליך השדרוג

בשלב הראשון נעשית "הנדסה הפוכה" תוך הבנה של המסרים שאכן הועברו בצורה הטובה ביותר בסרטון הקיים, וזיהוי של המסרים הדורשים חידוד ושיפור. הסקיצה הקיימת הופכת לבסיס לסרטון הבא, כאשר הרעיונות הטובים שהוכיחו את עצמם נשמרים ומשופרים, בעוד שאלו שנכשלו מפנים את המקום לחדש.

בשלב הבא יש לבנות את גולת הכותרת של הסרטון החדש - הקונספט האינטראקטיבי. סרטון אינטראקטיבי מפעיל את הצופה בו, ומעודד אותו להיות שותף לעשייה. סדרת סרטונים המתפתחת מסרטון לסרטון בהתאם לבחירת הצופה, או סרטון המגיב לתנועת העכבר, והכול בצורה יצירתית ומעניינת, גורמים לתגובה חיובית ולהטמעה של שם המותג והחברה שלכם כגורם מעורר שמחה, יצירתיות והשראה.

 

Please reload

טכניקות פשוטות שיביאו לכם לקוחות חדשים

July 2, 2014

1/2
Please reload

פוסטים נוספים

June 7, 2014

Please reload

חיפוש לפי תגיות
Please reload

עקבו אחרינו
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic