איך לעשות סרט תדמית אפילו ללא יום צילום אחד!

September 22, 2014

איך לעשות סרט תדמית אפילו ללא יום צילום אחד!

 

סרט תדמית הוא ללא ספק הבחירה המתקדמת ביותר לשיווק העסק והמוצר שלך. ממש כמו המהפכה המקוונת, אשר מי שהקדים לאמץ אותה עם אתר לחברה שלו, מערך קידום אתרים ושיווק באינטרנט, כך גם סרטי התדמית הם המהלך הבא בשוק, ומי שיתעורר מוקדם ומזהה את הפוטנציאל יקבל יתרון משמעותי.

 

רבים כבר פנו למהלך זה, וכל החברות הגדולות, הנוטות לזהות מגמות שוק ברורות ולא נותנות להן לחמוק, כבר הפיקו סרטוני תדמית למטרות שונות, ולרוב בתקציבי ענק. כמו בכל שוק מתעורר, ישנן דרכים שונות לגשת למוצר החדש, דרכים המביאות לתוצאות שונות ודורשות השקעה שונה, ועלויות שונות.

 

חיסכון כלכלי ותוצאה מבריקה בסרטון

 

צילום של סרטון יכול להיות דבר יקר, והמפגש בין הצורך העז בשיווק נכון ובריא ובניית שם טוב לעסק אל מול העמידה בתקציב וההגעה ליעדים הכלכליים שלכם יכול להיות מאתגר. אחד הדברים היקרים ביותר הוא הפקת ימי הצילום, הכוללים שחקנים, צוות טכני מקצועי, השכרת ציוד, וכמובן עריכה.

 

הסכומים הגבוהים מרתיעים בעלי עסקים רבים מלאמץ את המהלך, אך ממש כמו בכל שוק מבטיח אחר, הצורך הוא אבי ההמצאה, והפתרונות לא מאחרים להגיע. כיום כל עסק יכול להרשות לעצמו סרטון תדמית איכותי ויעיל, ללא הוצאה על צילומים אחד,

עם תסריט חכם, רעיון מיוחד וגישה לאינסוף אפקטים ויצירתיות, הפיתרון המוביל והכלכלי ביותר לסרטוני תדמית ללא צילומים הם סרטוני האנימציה המתקדמים, סרטונים ברמה גבוהה מאוד, שמעבירים את המסר שלכם עם כל התחושות המתבקשות.

על אנימציה בשירות העסקי

כאשר אנו חושבים על המילה 'אנימציה', מתעוררות בכל אחד מאיתנו אסוציאציות שונות ומגוונות. ובכל זאת, אם עוצרים רגע להתבונן על מגוון האפשרויות בעולם האנימציה הממוחשבת, ניתן לזהות מיד כי אנימציה יכולה להגיע לרמות מדהימות, כמו שמכירים אולי מסרטי אנימציה באורך מלא.

מינוף עולם האנימציה ממוחשבת המקצועית מאפשר לכם להעביר תכנים ורעיונות בצורה חסרת גבולות, ולייצר סרטון שאינו מוגבל טכנית כפי שהיה בצילום רגיל. האפקטים, משחקי הצבע, הקונטרס, ועוד מגוון אינסופי של אפשרויות באנימציה יכולים להפוך את הסרטון שלכם לכלי אדיר, שימנף את העסק שלכם לכדי מותג בעל שם טוב בשוק ואמינות גבוהה.

Please reload

טכניקות פשוטות שיביאו לכם לקוחות חדשים

July 2, 2014

1/2
Please reload

פוסטים נוספים

June 7, 2014

Please reload

חיפוש לפי תגיות
Please reload

עקבו אחרינו
  • Facebook Classic
  • Twitter Classic
  • Google Classic